איתור נזילות ושירותי שמאות לאומדן נזק

חדירת מי גשמים לתוך המבנה, הימצאות בלאי במערכת הצנרת ותכנון לקוי של מערכות המים והביוב, מהווים רק חלק מהסיבות הנפוצות המובילות לנזילות מים בתוך שטח הדירה, הבית, המשרד או המבנה. אצלנו ב-יניב רפאלי- משרד שמאים ובוררות נדל"ן, תוכלו למצוא שירות ייעודי שמטרתו גילוי ואיתור נזילות (כולל נזילות סמויות מהעין) לאומדן נזק.

שירות זה מיועד לבעלי דירות/בתים/משדרים חדשים וישנים כאחד, והוא מיושם מטעמנו על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום המחזיקים במערכות אבזור מתקדמות לאיתור נזילות מים.

יתרונות השירות

שירותי איתור נזילות ושמאות לאומדן נזק, מאפשרים לכם ליהנות ממספר יתרונות מובהקים בדרך לפתרון בעיות הנזילה:

  • איתור ממוקד ומדויק של מקור הנזילה
  • שימוש באמצעי איתור מתקדמים (מצלמה טרמית) המאפשר יכולת איתור וגילוי נזילות גם במערכות מים וביוב תת קרקעיות
  • הליך איתור נזילות מהיר ומקצועי ללא צורך בהרס נקודתי של הקיר או מערכות תשתית כאלו ואחרות
  • אפיון מדויק של הסיבה בגינה נתגלתה נזילת המים וכפועל יוצא מכך אומדן מדויק של פתרון הבעיה והנזקים הנלווים
  • הנפקת דו"ח שמאות מקצועי ומקיף היכול לשמש אתכם גם לצרכי חוות דעת מקצועית לצורך ניהול תביעות משפטיות אל מול מוכרי הנכס

מתי מומלץ להסתייע בשירות המקצועי המוצע על ידינו?

השירות המקצועי שלנו לאיתור נזילות ושמאות לאומדן הנזק מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המתמודד עם מצבים שונים כגון: ירידה ניכרת בלחץ המים בסביבת המגורים, חשבונות מים מנופחים שאינם תואמים את הצריכה הממוצעת שלכם, מקרים בהם נחשפתם לסימני רטיבות על גבי אחד מהקירות הפנימיים והחיצוניים של המבנה, הופעת מים עכורים בברזים, הופעת ריחות טחב בשטח הדירה וסביבת המגורים, הועפת קילופי צבע באחד מקירות הדירה.

כמו כן, השירות מוצע על ידינו במסגרת ביקורת בדק בית במסגרתה אנו בודקים את מצבה של מערכת האינסטלציה, הביוב והמים בסביבת המגורים, וזאת לצרכי איתור ליקוי תכנון ובניה העלולים להוביל בשלב כזה או אחר לנזילות מים.